Комунальний заклад "Скрипаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Чугуївського району Харківської області.

Рік заснування    1905 рік

Директор школи Лисак Інна Іванівна, освіта вища, за фахом вчитель української мови та літератури, має вищу  кваліфікаційну  категорію. Заклад очолює з  2007 року.

Профільне навчання

Навчально-виховний процес здійснюється за філологічним профілем

Педагогічний колектив Педагогічний колектив нараховує 14 педагогів, з них 10чол. мають вищу освіту,  3 чол. – середню спеціальну. Вищу кваліфікаційну категорію має - 4 чол., першу кваліфікаційну категорію –  7 чол., ІІ кваліфікаційну категорію – 3 чол., відповідають займаній посаді : 11 розряд -3 чол.

Творчий потенціал

Педагогічний колектив працює над проблемою

« Подальша модернізація навчально-виховного процесу в умовах компетентнісного підходу інтегрування традиційних та інноваційних технологій навчання для підвищення якості освіти та за новими Державними стандартами загальної середньої освіти».

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 10 навчальних кабінетів, комп’ютерний клас (8+1 ПК), спортивна зала,  футбольний майданчик,  майстерня, їдальня.Бібліотечний фонд налічує –  5 427  примірників художньої та навчальної літератури.

Досягнення вихованців

Щорічно учні школи приймають участь у районних олімпіадах з базових дисциплін, виборюють призові місця.Учні школи беруть активну участь у районних заходах: фестивалі дружин юних пожежних, спартакіадах „Спорт протягом життя”,  оглядах-конкурсах художньої самодіяльності. Учні школи посідають призові місця у конкурсі санітарних бюлетенів та  конкурсах малюнків.