Кадровий склад

Педагогічний колектив.

1. Інжирова валентина Федорівна - вчитель історії, освіта вища, Харківський даржавний університет ім. Горького, історія,викладач історії та суспільствознавства. Педагогічний стаж на посаді вчителя історії 26 років.

2. Грошева Марина Романівна – вчитель іноземної (англійської) мови, освіта вища, закінчила ХНУ ім. Каразіна  у 2012 році (філологічний факультет). Педагогічний стаж 5 років, стаж роботи на посаді вчителя іноземної мови 5 років.

3. Губа Руслан Юрійович – вчитель фізичної культури, освіта вища, закінчив ХДПУ ім.Г.С.Сковороди у 2013 році (факультет фізичне виховання). Педагогічний стаж 13 років, стаж роботи на посаді вчителя фізичної культури 13 років.

4.Лисак Наталія Вячеславівна – вчитель музики, неповна вища освіта, закінчила Харківське культурно-освітнє училище  у 1994 році. Педагогічний стаж 29 років, стаж роботи на посаді вчителя музики 29 років.

5.Жидкова Людмила Василівна – вчитель початкових класів, освіта вища, закінчила ХДПУ ім.Г.С.Сковороди у 1991 році (факультет методика початкового навчання). Педагогічний стаж 39 років, стаж роботи на посаді вчителя початкових класів 39 роки.

6. Бурейко Тетяна Олексіївна – вчитель фізики і математики, освіта вища, закінчила ХДПУ ім.Г.С.Сковороди у 1993 році (факультет фізики і математики). Педагогічний стаж 28 років, стаж роботи на посаді вчителя фізики і математики  28 років.

7.Передерій Тетяна Миколаївна – вчитель початкових класів, неповна вища освіта, закінчила Харківське педагогічне училище у 1988 році. Педагогічний стаж 21 рік, стаж роботи на посаді вчителя початкових класів  21 рік.

8.Дзюба Інна Олександрівна – педагог-організатор, освіта вища, закінчила ХДПУ ім.Г.С.Сковороди  у 1995 році (факультет методика початкового навчання). Педагогічний стаж 22 роки, стаж роботи на посаді педагога-організатора 6 років.

9. Вінниченко Олена Іванівна – вчитель зарубіжної літератури, освіта вища, закінчила ХДПІ ім.Г.С.Сковороди  у 1992 році (факультет російської мови та літератури). Педагогічний стаж 18 років, стаж роботи на посаді вчителя зарубіжної літератури 18 років.

10. Пюрко Олена Олександрівна – вчитель математики, освіта вища, закінчила ХДПІ ім.Г.С.Сковороди  у 1989 році (факультет фізики і математики). Педагогічний стаж 31 рік, стаж роботи на посаді вчителя математики  31 рік.

11.Клименко Олександр Михайлович – вчитель біології та хімії, освіта вища, закінчив ХДПІ ім.Г.С.Сковороди  у 1984 році (факультет хімії та біології). Педагогічний стаж 32 роки, стаж роботи на посаді вчителя біології та хімії 32 роки.

12. Малюк Наталія Григорівна - освіта вища, закінчила Харківський державний педагогічний університет ім. Г.С.Сковороди, вчитель початкових класів, Педагогічний стаж 24 роки, стаж роботи на посаді вчителя 24 роки.

13. Беспалько Людмила Сергіївна -  освіта вища, вчитель початкових класів, Харківський гуманітарно- педагогічний інститут, учитель початкових класів та учитель інформатики в початкових класах, стаж роботи 7 років, стаж роботи на посаді вчителя 7 років.